Diskuzní forum

tamaryška na trombocytopéniu

na trombocytopeniu som skusila vyluh z pupenov tamarysku od pani Mgr. Jarmily Podhornej. neviem posudit vypovedaciu shcopnost vysledku, ci mozu zacat dosticky pribudat samovolne, ale z hodnoty 88×10(9)/l mi stupli na 121×10(9)/l za 5-6 tyzdnov (test bol uskutocneni bezprostredne pred a po uzivani vyluhu). vyluh nema ziadne vedlajsie ucinky.

  Anonym

  prosim vas date mi kontakt odkial ste vyrobok tamarysky kupila ? dakujem velmi ! email lacostefilip@gmail.com

   Jana před

   Dobry den nevadi ze tamarysek je delany v alkohole kdyz uzivam leky a alkohol mam zakazan ? Tak, jsem hledala treba caj z tamarysku ale marne .nic na celym internetu diky prosim o odpoved na email jankananasvsrcova@gmail.com

    Jana Omesová před

    Vyluh som pouzila, ked som zistila, ze pocet mojich dosticiek opat klesa (z 216x… na 88x…), aby som sa znovu nedostala na hodnotu 22×10(9)/l a zas nemusela uzivat kortikoidy. Vyrobca vyluhu deklaruje, ze vedlajsie ucinky nema a je schvaleny Státním zdravotním ústavem Ministerstva zdravotnictví ČR.

     MUDr. Eva Konířová před

     K vzestupu krevních destiček může docházet i spontánně. Navíc hodnota 88×10/9/l je plně dostačující, žádná léčba není při takové hodnotě destiček nutná. K účinkům bylinných výluhů se nemohu vyjádřit, nevím zda existují podložené údaje o jejich efektu, každopádně bych byla opatrná vzhledem k možným nežádoucím účinkům.

      Přidat obrázek do odpovědi přidat link na obrázek

      Centra léčby trombocytopenie (ITP)

      Zadejte adresu, ve které se nacházíte a my Vám automaticky najdeme nejbližší centrum léčby trombocytopenie (ITP)

      Vložte adresu nebo PSČ a klikněte na Hledat

      Napište hledaný výraz a stiskněte enter